20 Şubat 2020
  • İstanbul7°C
  • Ankara8°C

SON DAKİKA: EŞİNİ YASAK AŞKINA ÖLDÜRTTÜ! YER YERİNDEN OYNADI!

Müge Anlı'nın programında yaşanan son dakika gelişmesi herkesi şoke etti. 23 Ağustos'ta hayatını kaybeden Tuncay Demirel isimli şahsın ölümü şüpheliydi. Konu Müge Anlı'nın programında araştırılırken yaşanan gelişmeler duyanları şoke etti. 2

Son Dakika: Eşini yasak aşkına öldürttü! Yer yerinden oynadı!

04 Ekim 2019 Cuma 13:02

Günün son dakika haberi Müge Anlı'nın programından geldi. Müge Anlı'nın programında yasak aşkına eşini öldürten kadın damgasını vurdu. 23 Ağustos'ta hayatını kaybeden Tuncay Demirel isimli şahsın ölümü şüpheli ölüm olarak geçiyordu. Bu şüpheli ölümden ise programda eşinin sorumlu tutulduğu ortaya çıktı. 20 yıllık eşini 10 yıldır yasak aşk yaşayan sevgilisine öldürten Nazife Demirel herkesi şoke etti. Bu iddia ile çalkalanan programda yer yerinden oynadı. Eşinin uygunsuz görüntülerini gördüğü iddiası ise başka bir detay olarak kayıtlara geçti

İşte son dakika haberinin detayları…

Son Dakika: Eşini yasak aşkına öldürttü! Yer yerinden oynadı!

Müge Anlı'da 23 Ağustos'ta bir kaza sonucu hayatını kaybeden Tuncay Demirel'in ölümünden eşi Nazife Demirel sorumlu tutuluyor. Nazife Demirel'in kocasını 10 yıllık yasak aşkına öldürttüğü iddia edildi.

ŞÜPHELİ ÖLÜM ARAŞTIRILIYOR

Eşinin bir eğlence mekanında uygunsuz görüntülerini gören Tucay Demirel, 3 çocuğunu alıp Afyonkarahisar'da pazarda ekmek satmak için yola çıktı. Pazarda satış yapan Tuncay Demirel'e araba çarpması ve Demirel hayatını kaybetti.

Son Dakika: Eşini yasak aşkına öldürttü! Yer yerinden oynadı!

EŞİNİN UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİNİ GÖRDÜ

Sıklıkla iş için şehir dışına çıkan Tuncay Demirel'in 20 yıllık eşinin bir gece kulübünde çekilmiş fotoğraflarını görür. Demirel, hızla evine geri dönen Tuncay Demirel eşine o görüntüleri sorar. Eşi Nazife Demirel, kendisini Yasin adında bir adamın gece kulübünde zorla çalıştırdığını söyler. Çift emniyete giderek Yasin adındaki şahıstan şikayetçi olurlar. Ancak, Tuncay Demirel iş için tekrar şehir dışına çıktıktan sonra Nazife Demirel şikayeti geri alır.

Son Dakika: Eşini yasak aşkına öldürttü! Yer yerinden oynadı!

EŞİNİN YASAK AŞKI ARABAYLA ÇARPTI İDDİASI

Eşi Nazife Hanım'ın şikayetini geri aldığını öğrenen Tuncay Demirel, eşiyle tartıştıktan sonra 3 çocuğunu da alır şehir merkezine yola çıkar. 22 Ağustos Perşembe günü Harbiş pazarında ekmek satışı yapan Tuncay Demirel, eşinin de orada olduğunu öğrenince yine büyük bir tartışma yaşandı. Nazife Demirel'in yasak ilişki yaşadığı Yasin'in arabayla çarptığı iddia edilen Tuncay Demirel orada hayatını kaybetti.

HER GECE UYKU HAPI VERİP GECE KULÜBÜNE GİTMİŞ

Tuncay Demirel'in şüpheli ölümünden ailesi gelinleri Nazife Demirel'i sorumlu tutuyor. Gelinlerinin müstehcen görüntülerinin çıktığını söyleyen aile, oğullarının her gece uyku hapıyla uyutulduğunu ve gelinlerinin gece kulübüne gittiğin söyledi.

Son Dakika: Eşini yasak aşkına öldürttü! Yer yerinden oynadı!

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.